top of page

Pakume ka täisteenust - arutame teie ideed ja vaatame üle kohad ning pakume välja või pildistame Teile sobivad pildid ning samuti hoolitseme nende vormistamise ja paigaldamise eest. 

Lahendame soodsalt ka suuremad projektid - hotellide ja kontorite kujundamiseks oleme saanud väljaõppe.

Päriselt hakkab pilt elama alles siis kui hoiad seda trükituna käes. Veel parem kui on sobiv koht kuhu see riputada - et saaks vaadata veidi eemalt ja et sobiks aegruumi. Suur pilt, näiteks fotolõuend, on jääv, ajas kasvav väärtus. Mõtle sellele ja otsi välja oma parim pilt ning usalda meile selle suurendamine.
Ars longa vita brevis est!

Printimisel kasutame tipptasemel fotoprinterit Epson Stylus PRO 9890. Moodsaima tehnoloogiaga varustatud 111cm trükilaiusega printer kasutab trükkimiseks üheksat värvi mis tagab värvide ülimalt tõetruu esituse. Kasutusel on ainult Epsoni värvid mille tuhmumiskindlus on 200 aastat. Värvihaldus on meie jaoks trükkimise loomulik osa. Materjalide valik on lai - lõuendist kuni fine-art paberiteni ja lihtsatest mattpaberitest kuni tippklassi läikpaberiteni. Seni tehtud tööde hulgas on peale fotode ja graafika ka näiteks lauamänge, plakateid, flaiereid, paspartuusid, kardinaid ja suuri taustapanoosid. Võimalik on ka kahepoolne trükk.

bottom of page